Me te rejat

TE LINDA – EMBELSIR ME ANANAS

Added by 1 year ago

1.00K Views0 Comments

TE LINDA - EMBELSIR ME ANANAS

TE LINDA – RAGU ME MISH VIQI

Added by 1 year ago

586 Views0 Comments

TE LINDA - RAGU ME MISH VIQI

TE LINDA – FALAFEL ME HUMUS

Added by 1 year ago

571 Views0 Comments

TE LINDA - FALAFEL ME HUMUS

TE LINDA – BISKOTA TE NJEMTA

Added by 1 year ago

651 Views0 Comments

TE LINDA - BISKOTA TE NJEMTA

TE LINDA – Dardha ne tart

Added by 1 year ago

560 Views0 Comments

TE LINDA – FILE VIQI

Added by 1 year ago

535 Views0 Comments

TE LINDA – MAFINE TE NJELMET ME BROKOLI

Added by 1 year ago

443 Views0 Comments

TE LINDA – POGAQE ME MISH TE THAT

Added by 1 year ago

645 Views0 Comments

TE LINDA – PALPETA ME SPINAQ DHE GRURË

Added by 1 year ago

645 Views0 Comments

TE LINDA - PALPETA ME SPINAQ DHE GRURË

TE LINDA – TORTË ME MANAFERA 19 shtator

Added by 1 year ago

773 Views0 Comments

TE LINDA – SALCE DOMATESH 16 shtator

Added by 1 year ago

674 Views0 Comments

n’Vilë te Linda #Receta Akullore me vanilje dhe çokollatë FLLADI 9.08

Added by 1 year ago

592 Views0 Comments

n'Vilë te Linda #Receta Akullore me vanilje dhe çokollatë FLLADI 9.08

n’Vilë te Linda #Receta Ramstek me kërpudha dhe polentë FLLADI 2.08

Added by 1 year ago

629 Views0 Comments

n'Vilë te Linda #Receta Ramstek me kërpudha dhe polentë FLLADI 2.08

n’Vilë te Linda #Receta Merluc i zier në perime FLLADI 26.07

Added by 1 year ago

508 Views0 Comments

n'Vilë te Linda #Receta Merluc i zier në perime FLLADI 26.07

n’Vilë te Linda #Receta Pulë e pjekur me speca FLLADI 19.07

Added by 1 year ago

488 Views0 Comments

n'Vilë te Linda #Receta Pulë e pjekur me speca FLLADI 19.07

TE LINDA – mbyllja e sezonit #Promo

Added by 1 year ago

512 Views0 Comments

M

Serialet me te shikuara:

Stupcat Pronto 2013 – Ministrat tu knu te vorri i nanes

Added by 2 years ago

2.72K Views0 Comments

Stupcat Pronto 2013 – Nanat e ministrave

Added by 2 years ago

1.38K Views0 Comments

Stupcat – EGJELI nga 24 dhjetori T dhe PLUS HD

Added by 2 years ago

1.31K Views0 Comments

https://www.facebook.com/StupcatOfficial

Kombinati: Episodi 21

Added by 2 years ago

1.27K Views0 Comments

Stupcat Pronto 2013 – Ministrat tu knu te vorri i nanes

Added by 2 years ago

1.14K Views0 Comments

Stupcat – Urime 8 Marsi Emine Humor 3

Added by 3 years ago

973 Views0 Comments

Kombinati: Episodi 12

Added by 2 years ago

925 Views0 Comments

Stupcat Pronto 2013 – Politikanat Bexheti Atifetja Jakupi

Added by 2 years ago

893 Views0 Comments

Emisionet me te shikuara

TE LINDA 21.09.2012 KOHAVISION

Added by 2 years ago

2.01K Views0 Comments

Edicioni special i rubrikës "Te Linda" dedikuar edicionit jubilar të programit të mëngjesit SOT në Kohavision.

TE LINDA 21.09.2012 KOHAVISION

Added by 2 years ago

1.09K Views0 Comments

Edicioni special i rubrikës "Te Linda" dedikuar edicionit jubilar të programit të mëngjesit SOT në Kohavision.

SHQIPTARET EMOCIONOJNE KENGETAREN RITA ORA PRIVE KLAN KOSOVA

Added by 2 years ago

1.03K Views0 Comments

SHQIPTARET EMOCIONOJNE KENGETAREN RITA ORA PRIVE KLAN KOSOVA

TE LINDA – EMBELSIR ME ANANAS

Added by 1 year ago

1.00K Views0 Comments

TE LINDA - EMBELSIR ME ANANAS

60 SEKONDA INTERVISTE – EDONA LLALLOSHI

Added by 2 years ago

991 Views0 Comments

60 SEKONDA INTERVISTE - EDONA LLALLOSHI - PRIVE KLAN KOSOVA

KU MBETEN MODELET E PASLUFTES

Added by 2 years ago

844 Views0 Comments

TE LINDA – TORTË ME MANAFERA 19 shtator

Added by 1 year ago

773 Views0 Comments

PRIVE – PROMO 22.12.2012

Added by 2 years ago

766 Views0 Comments

PRIVE - PROMO 22.12.2012

Reklamat me te shikuara

Kuqalashe

Added by 2 years ago

2.57K Views0 Comments

Prize winning festive TV commercial for Kuqalashe, a Birra Tirana product.  

albtelecom fatura online.mpeg

Added by 4 years ago

1.77K Views0 Comments

Nbonentët e ALBtelecom tashmë mund të informohen për faturën mujore më shpejt se kurrë. Me shërbimin e ri me tri mundësi zgjedhjeje, ALBtelecom njofton në kohë rekord për koston e telefonatave mujore përmes SMS-së, f...

Devolli – Princ Caffe

Added by 6 years ago

1.42K Views0 Comments

i

Kuzhina Gacaferri

Added by 2 years ago

1.29K Views0 Comments

Kuzhina quhet Gacaferri. Realizimi i fushatës prezentuese të kompanisë në vitin 2005/2006

Princ Kafe Turke – Loja shperblyese

Added by 2 years ago

1.23K Views0 Comments

Princ Kafe Turke - Loja shperblyese  Devolli Princ Kafe Turke sjell lojen shperblyese me shume dhurata per konsumatoret.

Birra Peja – Festo me zemer

Added by 2 years ago

1.10K Views0 Comments

Qumeshti Vita – Festat

Added by 2 years ago

979 Views0 Comments

Qumeshti Vita ju uron Gezuar Festat! Agency: Zero Pozitive Publicis http://zeropozitive.com/

Artmotion – Pakot me te shpejta te internetit ne Kosove

Added by 2 years ago

844 Views0 Comments

Artmotion prezanton pakot me te shpejta te internetit ne Kosove